Henri-Théodore Fantin-Latour

(Ranska, 1836-1904)
Henri-Théodore Fantin-Latour
(Ranska, 1836-1904)

HENRI-THÉODORE FANTIN-LATOUR,

"Scène de I´Opéra: duo des Troyens". 31 x 23 cm.

Korjailuja. Krakeloitunut. Kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Sothebys ,12 november 2008, auktionsnummer 252.

Lähtöhinta
60 000 SEK