ASK MED LOCK

Glas, Frankrike 1900-talets första hälft.

Svart glas med mässingsmontering. Rektangulär form. Längd 11 cm.

Esineen kunto

Obetydligt slitage.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V14

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    1 800
    183 EUR
    224 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    514 tammi 09:431800SEK
    4 9 tammi 23:271700SEK
    1A 9 tammi 23:271601SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia