OKÄND KONSTNÄR 1800/1900-TAL ,
Skogsvy med kor, otydligt signerad, 146 x 95 cm.
Dubleerattu kangas. Korjailuja. Värinlähtöä. Kulumaa. Naarmuuntunut.