902

HEMBERG, ELLI, olja på pannå. Sign.

Hemberg, elli, olja på pannå. sign.

Växtmotiv. 20x28.

Slitage, ytsmuts.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK