Taide Grafiikka
90293

GRAVYRER, 2 st, 1700/1800-tal.

Gravyrer, 2 st, 1700/1800-tal.

"Retour de Varennes. Arrivée de Louis XVI à Paris" resp "La Reine Marie Antoine Conduite Publiquement au Supplice dans un Tomberau". Plåtstrl 35 x 46.

Gulnade. Fläckar. Skador utanför bilden.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK