Taide Grafiikka
90293
GRAVYRER, 2 st, 1700/1800-tal.
Gravyrer, 2 st, 1700/1800-tal.

"Retour de Varennes. Arrivée de Louis XVI à Paris" resp "La Reine Marie Antoine Conduite Publiquement au Supplice dans un Tomberau". Plåtstrl 35 x 46.

Gulnade. Fläckar. Skador utanför bilden.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK