Kellot
91147

BORDSUR, Louis XVI-stil, Italien, 1900-tal.

Runt urhus på trofédekorerad konsol. Flankerande fauner samt krön av urna. Patinerad metall samt sten. H 62.

Visst ytslitage.

Lähtöhinta
3 600 SEK