JAEGER-LeCOULTRE

ATMOS, bordsur, 22,5 x 19,5 x 16 cm,

förgylld mässing / plexiglas, drivs av temperaturskillnad, ca 1978, box.

Caliber 526, Verknr 507183.

Esineen kunto

saknar en fot och två är lösa, slitage.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 10 000 SEK

    Loppuhinta

    8 401
    872 EUR
    1 030 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
    8A13 loka 15:128401SEK
    913 loka 15:128201SEK
    813 loka 15:108000SEK
    Pohjahinta 8 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia