VÄGGPLAKETTER, 2 st, porslin och mässing. Renässansstil, 1800/1900-tal.

Rund med tryckt dekor av figurscen. Genombruten mässingsram med dekor av blommor och blad. Diam 44.

Slitage.

Lähtöhinta
1 600 SEK