Talonpoikaisesineet
938
KISTA, allmoge 1700-tal.
Kista, allmoge 1700-tal.
Kista, allmoge 1700-tal.
Kista, allmoge 1700-tal.
Kista, allmoge 1700-tal.

Kurbitsmålad blomsterdekor. Bär datering 1792 samt initialer EJD. Närmast plant lock. L 104, B 52, H 47.

Sprucket lock.
Skador.
Sprickor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK