HOLLANTILAINEN TAITEILIJA 1800-LUVUN ALKU

Eläimiä maisemassa. Öljy kankaalle, 62 x 82 cm.

Kulumaa. Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer

Lähtöhinta
900 EUR