Bok, naturfärgad sadelgjord. Stolen brännmärkt "Bruno Mathson Design Made in Sweden".
Bruksslitage. Smärre stötskador. Färgfläckar. Enstaka fläck. senare kudde medföljer.
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13