Kladborste, G. Folcker, Sthlm, 1830 Nålfat, OW Kjellberg, Västerås, c.1860. Tesil, förgylld, Sverige, 1848. Tesil på ben, S. Westerstråhle, Sthlm, 1806. Mustach borste, A Lundqvist, Sthlm, 1854. Sked filigran, ostämplad.
Damages. Repairs.