KARMSTOLAR

4 st, B34, Marcel Breuer, Thonet.

Kromad stålrörsstomme. Sits och rygg i svart läder. Svartlackerade träkarmar.

Esineen kunto

Bruksslitage, stöt- och skrapmärken. Lädret med repor.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H5

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    10 tuntia 32 minuuttia

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    2 200
    229 EUR
    271 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 400 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    416 loka 21:242200SEK
    3A16 loka 21:242000SEK
    416 loka 21:242000SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia