OKÄND KONSTNÄR. Pastell, 1700/1800-tal.

Damporträtt. Ovalform. 73x59.

Uppfodrad på linneduk. Fuktskador samt slitage. Sprickor i ram.

Lähtöhinta
6 500 SEK
Tilaa uutiskirjeemme