STOLAR

Ett par stolar, Johansson design, 1970/80-tal.

Snurrbar. Fast stoppad klädsel, pelarfot av mässing. Sitthöjd ca 44 cm.

Esineen kunto

Slitage, tyget ställvis hårdare nött, enstaka hål.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H81

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Sophie Moselius

Tukholma

Sophie Moselius
Arvioija

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    11 000
    1 146 EUR
    1 355 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (35 tarjousta)
    6A15 loka 16:1511000SEK
    715 loka 16:1511000SEK
    615 loka 16:1510500SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia