PETER DAHL

Färglitografi, signerad PT.

"Disco". 88 x 60 cm.

Esineen kunto

Ei näkyviä vaurioita.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T96
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Christopher Stålhandske

Tukholma

Christopher Stålhandske
Arvioija

+46-708 191258
christopher.stalhandske@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    1 200
    120 EUR
    142 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    1 2 joulu 17:031200SEK
    1 2 joulu 17:03900SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia