TALLRIKAR

Ett par, porslin. Kina, Qingdynastin, tidigt 1700-tal.

Dekor i imarifärger, med motiv av antikviteter samt växtligheter, diameter
23,5 cm.

Esineen kunto

Glasyrnagg, mistor, bränningssprickor.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L18

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Alexandra Xu

Tukholma

Alexandra Xu
Arvioija

+46-73-940 08 18
alexandra.xu@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    900
    91 EUR
    112 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
    514 tammi 16:13900SEK
    6A14 tammi 16:13853SEK
    614 tammi 16:11850SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia