BYRÅ

1900-talets andra hälft.

Fanerad med teak. Fyra lådor. Bredd 82. Djup 41. Höjd 85 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä. Avaimet puuttuvat.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Christian Olsén

Tukholma

Christian Olsén
Arvioija

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    600
    60 EUR
    71 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    3 9 joulu 15:15600SEK
    Pohjahinta 600 SEK saavutettu
    2 9 joulu 15:01450SEK
    1 8 joulu 16:10300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia