KANDELABRAR

Ett par, tenn och bakelit, 1930-tal.

Dekor av kvinnofigur. För två ljus vardera. Kvadratisk fotplatta av bakelit. Höjd 27,5-28 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. En fotplatta saknas.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    1 200
    122 EUR
    149 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    314 tammi 10:381200SEK
    Pohjahinta 1 200 SEK saavutettu
    2 7 tammi 12:181001SEK
    1 7 tammi 10:28700SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia