Skedar

7 st, silver, J Nordgren, Jönköping 1812, AF Duckwitz, Mariestad 1798 0 1806, A Nymansson, Mariestad 1811,

Q Falkengren, Visby (1760-82(-84)), en med otydliga stämplar 1811, Släta med spetsig udd, frånsidan med initialer. Längd c:a 21 cm, total vikt 320 gram.

Esineen kunto

Slitage, en sked med liten lagning på skaftet.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wehtje

Tukholma

Anna Wehtje
Asiantuntija – hopea ja arvokkaat pikkuesineet

+46 8-614 08 22
anna.wehtje@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    1 966
    200 EUR
    242 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
    6 3 tammi 22:471966SEK
    4A 3 tammi 22:471866SEK
    4A 3 tammi 18:531704SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia