Ei yhteyttä palvelimeen
Online-teemahuutokaupat
The Eclectic Collection F772
Huutokauppa:
Helge Dahlman F782
Huutokauppa:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Huutokauppa:
Chalet Interiors E1217
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Live-huutokaupat
Contemporary Art & Design 670
Huutokauppa: 21.−22. huhtikuuta 2026
Important Timepieces 671
Huutokauppa: 21. huhtikuuta 2026
Modern Art & Design 672
Huutokauppa: 20.−21. toukokuuta 2026
Important Spring Sale 673
Huutokauppa: 10.−12. kesäkuuta 2026

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
19 Esinettä
Yrjö Edelmann, Untitled.
17 h 26m
Yrjö Edelmann, Untitled.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Hughie O´Donoghue, Untitled.
4p 16 h
Hughie O´Donoghue, Untitled.
Tarjottu
2 750 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
1p 19 h
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Franco Costa, "The Ocean's Champion crop".
1p 15 h
Franco Costa, "The Ocean's Champion crop".
Tarjottu
3 500 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
6p 16 h
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
Tarjottu
1 111 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
6p 16 h
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
6p 15 h
Makode Linde, "Phantom Blot".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Makode Linde, "Can't you speak".
6p 15 h
Makode Linde, "Can't you speak".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
15 h 36m
Makode Linde, "Gustav V".
Tarjottu
2 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
6p 16 h
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Günter Frühtrunk, "Staccato".
6p 16 h
Günter Frühtrunk, "Staccato".
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Andy Warhol, after, "Brillo".
3p 17 h
Andy Warhol, after, "Brillo".
Tarjottu
22 000 SEK
Lähtöhinta
20 000 SEK
Jean Dubuffet, "The Warrior" 1958.
3p 20 h
Jean Dubuffet, "The Warrior" 1958.
Tarjottu
5 700 SEK
Lähtöhinta
10 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.