Ei yhteyttä palvelimeen
Live-huutokaupat
Contemporary Art & Design 670
Huutokauppa: 21.−22. huhtikuuta 2026
Important Timepieces 671
Huutokauppa: 21. huhtikuuta 2026
Modern Art & Design 672
Huutokauppa: 20.−21. toukokuuta 2026
Important Spring Sale 673
Huutokauppa: 10.−12. kesäkuuta 2026

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
10 Esinettä
Ola Billgren, "Town".
1p 12 h
Ola Billgren, "Town".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
3p 16 h
Zao Wou-ki, Composition.
Tarjottu
26 000 SEK
Lähtöhinta
50 000 SEK
Eva Löfdahl, untitled.
2p 18 h
Eva Löfdahl, untitled.
Tarjottu
850 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Hannu Väisänen, Nimetön.
3p 16 h
Hannu Väisänen, Nimetön.
Tarjottu
150 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Unto Koistinen, Naisseurue.
2p 17 h
Unto Koistinen, Naisseurue.
Tarjottu
200 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Hannu Väisänen, Nimetön.
4p 17 h
Hannu Väisänen, Nimetön.
Tarjottu
270 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
17 h 27m
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Tarjottu
1 300 EUR
Lähtöhinta
800 EUR
Melek Mazici, Nimetön.
6p 11 h
Melek Mazici, Nimetön.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.