Ei yhteyttä palvelimeen
Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Live-huutokaupat
Contemporary Art & Design 670
Huutokauppa: 21.−22. huhtikuuta 2026
Important Timepieces 671
Huutokauppa: 21. huhtikuuta 2026
Modern Art & Design 672
Huutokauppa: 20.−21. toukokuuta 2026
Important Spring Sale 673
Huutokauppa: 10.−12. kesäkuuta 2026

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.