215 Esinettä
Korvakorupari, 18K kultaa ja korallia.
Tarjottu
260 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Jakkaroita, 3 kpl, 1970-luku.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
Maria Wiik, akvarelli, signeeraamaton.
Tarjottu
340 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
Nojatuoli, pahkaa, 1900-luku.
Tarjottu
220 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Céline, "Trio bag", laukku.
Tarjottu
740 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
Kaulakoru, 14K kultaa ja turkooseja.
Tarjottu
300 EUR
Lähtöhinta
400 EUR
Sohvapöytä, 1950-70-luku.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
Erik Höglund, malja, Boda 1950-luku.
Tarjottu
180 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Louis Vuitton, "Noé", laukku.
Tarjottu
680 EUR
Lähtöhinta
650 EUR
Andrei Lajunen, "Stage I-IIII".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
1 400 EUR
Raija Nokkala, öljy kankaalle, signeerattu.
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Olli Joki, öljy kankaalle, signeerattu.
Tarjottu
175 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Louis Vuitton, "Alma", laukku.
Tarjottu
220 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
Kaulakoru, 14k kultaa. Pirkan kulta, Tampere.
Tarjottu
800 EUR
Lähtöhinta
2 000 EUR
Taskukello, 32 mm.
Tarjottu
220 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Jakkaroita 3 kpl, 1980-luku.
Tarjottu
30 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Prada, "Shopping tote" laukku.
Tarjottu
420 EUR
Lähtöhinta
550 EUR
Helminauha, viljellyt helmet ja hopeaa.
Tarjottu
38 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Malja, hopeaa, 1900-luvun loppupuoli.
Tarjottu
300 EUR
Lähtöhinta
450 EUR
Nandor Mikola, vesiväri, signeerattu.
Tarjottu
340 EUR
Lähtöhinta
350 EUR
Osmo Rauhala, litografia, signed.
Tarjottu
250 EUR
Lähtöhinta
500 EUR