Kan inte nå servern
 
257 föremål
Hannu Väisänen, Utan titel.
13 tim 8m
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
13 tim 10m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Tapio Soukka, Lönnlöv.
13 tim 16m
Tapio Soukka, Lönnlöv.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
13 tim 18m
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragni Cawén, Metande pojkar.
13 tim 30m
Ragni Cawén, Metande pojkar.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Wlodzimierz Zakrzewski, Paris.
2d 6 tim
Wlodzimierz Zakrzewski, Paris.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
2d 6 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
800 EUR
Carin Bengts, Gula blommor.
2d 6 tim
Carin Bengts, Gula blommor.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampa, 1930-tal.
2d 7 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Eeli Jaatinen, Flicka.
2d 7 tim
Eeli Jaatinen, Flicka.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
2d 7 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Movado, armbandsur, 15 mm.
2d 7 tim
Movado, armbandsur, 15 mm.
Aktuellt bud
1 310 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Halsband, 14K guld.
2d 7 tim
Halsband, 14K guld.
Aktuellt bud
720 EUR
Utropspris
900 EUR
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
2d 7 tim
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.