Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

23 Esinettä
Arne Jones, Model study.
6p 4 h
Arne Jones, Model study.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
1 500 SEK
Arne Jones, Untitled.
6p 3 h
Arne Jones, Untitled.
Tarjottu
550 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Rose".
6p 3 h
Arne Jones, relief, "Rose".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
6p 3 h
Arne Jones, relief, "Ros".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
1 500 SEK
Giampiero Baldin, "Flight of Egrets".
5 h 58m
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
1p
He Junyi, "Skull No. 3".
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Jules Schyl, lithographs, 3 pcs.
6p 4 h
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
6p 4 h
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
1 500 SEK
Louis Vuitton, Bag, "Brera".
2p
Louis Vuitton, Bag, "Brera".
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Ola Billgren, lithographs, 2 pcs.
5p 6 h
Tarjottu
1 100 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
1p
Zao Wou-ki, Composition.
Tarjottu
27 000 SEK
Lähtöhinta
50 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme