734
75505

AXEL-EINAR HJORTH, skåp "Birka", Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Smärre fanerskador och slitage.