1073
90271

SEMIANTIK HERIS. 361 x 290,5 cm.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Mörkblå botten med stor polykrom medaljong, stiliserade palmettslingor och hörnornament. Bred terrakottafärgad huvudbård med stor blomranka.

Något slitage och solkig, smärre lagningar och skador. Kortsidorna saknar ytterbård.