1036
143975

MATTA. Reliefflossa. 219 x 168 cm. Firma Örebro Vävnader, 1900-talets förra hälft.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
879 - 1 050 EUR
933 - 1 120 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Ställvis något slitage, fläckar. Fransarna något slitna, några saknas.

Tilläggslista

Firma Örebro Vävnader.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

66. Stig Lindberg, vas, stengods, Gustavsbergs studio 1967.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
12 000

ditt bud
Fair warning
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
Aktuellt bud:
12 000 SEK