1105
104879

T.H. MARTHINSEN, 12 dessertskedar, Norge ca 1950.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
221 - 265 EUR
230 - 276 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Svenska importstämplar. Förgyllt silver, skaften med emaljdekor i färger, avslutande palmett. Längd 15,5 cm. (12)