Madeleine Pyk – en samling F769
535
140279

Bert Stern

(USA, 1929-2013)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Bert Stern
(USA, 1929-2013)

"Marilyn Monroe in black dress bowing"

Signerad Bert Stern och numrerad 6/62 samt a tergo signerad Bert Stern och daterad 2009 och med stämpel. Chromogenic print 25 x 25,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.