1045
149673

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Förgylld brons. Kolonnskaft på rund fotplatta med palmettdekor. Höjd 26 cm. (2)