1168
151517

SEMIANTIK ISFAHAN. 211 x 143 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris
12 500 SEK

Benvit botten med polykroma blommande träd, harar och fåglar. Ljusblå huvudbård med hjortar, harar, fåglar och blommor.

Obetydligt slitage, smutsig, fläckar varav några små är stela. Sidorna med trampveck och smärre skador.