1218
129693

SEMIANTIK TEHERAN. 417 x 278,5 cm.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Benvit botten med polykromt zillesultanmönster med blomvaser och fåglar. Benvit huvudbård med blomvaser.

Något slitage och smutsig, fläckar. Baksidan med obetydliga malskador och fällningar, en långsida med trampveck och smärre skador.