1274
133725

KAFFE- OCH TESERVIS, 4 delar, av Sasikov, Moskva 1834. Empire.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
31 000 SEK

Invändigt förgyllda. Rektangulär form med dekor av godroner och palmettbård. Hänklar och lockknoppar av ben. (4)

Smärre bucklor.