186215

152. GUNNEL WÅHLSTRAND, "Mother Profile".

Färglitografi, 2009, signerad med blyerts 4/21, tryckt hos KKV, Nacka av Kenneth Derlow och Gunnel Wåhlstrand. Bladstorlek 74 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK/2 688 - 3 763 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
23 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag