195
192961

Anton Corbijn

(Holland, Född 1955)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
14 300 - 19 100 EUR
16 300 - 21 700 USD
Klubbat pris
140 000 SEK

Anton Corbijn
(Holland, Född 1955)

"Baby", 1999

Signerad Anton Corbijn och numrerad 4/5 på etikett a tergo. C-print, plexiglas och dibond 185 x 124,5 cm.

Ur serien "Strippinggirls" 1999.