302
203392

Johan Gustaf Köhler

(Sverige, 1803-1881)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Johan Gustaf Köhler
(Sverige, 1803-1881)

Interiör av Uppsala domkyrka

Signerad JG Köhler och daterad 1865. Duk 61,5 x 56,5 cm.