471
199644

SPELBORD. Nordeuropa, 1700-talets slut.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Mahogny och mahognyfaner. Lister av mässing. Grön filtklädd skiva. Längd 92, bredd 45, höjd 74,5 cm.

Smärre lagningar.