486
190861

SALONGSBORD. Italien, 1800-tal.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 360 - 5 230 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
80 000 SEK

Skiva med inläggningar i mikromosaik samt olika stensorter. Förgyllt underrede. Diam 66, höjd 75,5 cm.