Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
501
194491

KONSOLBORD. Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 460 - 1 950 EUR
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Fanerat med mahogny. Beslag av förgylld mässing. Längd 130, bredd 52, höjd 87 cm.

Torksprickor.