632
200915

BORDSPENDYL. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
21 000 SEK

Förgylld brons. Urhus mellan kolonnpar. Dekor av girlander och ymnighetshorn. Höjd 63, längd 32. Pendel och nyckel medföljer.