642
194468

BORDSPENDYL. Frankrike, 1830/40-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

Förgylld brons. Sittande dam med böcker. Urverk märkt "Cailly". Höjd 48, längd 37 cm.

Mindre dekordelar saknas.