673
200905

TAZZOR, ett par, senempire Frankrike, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 12 000 SEK
759 - 1 140 EUR
869 - 1 300 USD
Klubbat pris

Brons och gul siennamarmor. Höjd 25 cm. (2)

Nagg.