674
197424

PRYDNADSURNOR, ett par. Italien, 1800-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Förgylld brons och grönspräcklig marmor. Urna uppburen av tre sjöjungfrur. Höjd 28 cm (2)