673
200905

TAZZOR, ett par, senempire Frankrike, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 12 000 SEK
700 - 1 050 EUR
737 - 1 110 USD
Klubbat pris

Brons och gul siennamarmor. Höjd 25 cm. (2)

Nagg.