JONATHAN DE PAS, DONATO D'URBINO & PAOLO LOMAZZI, soffa, "Onda", Zanotta, Italien.
Grått skinn, förkromad benställning, tre-sits, med svängd rygg. Etikettmärkt Zanotta MADE IN ITALY CONTROLLO DI QUALITÀ 023753. Längd 196 cm, höjd 72 cm.
Smärre slitage, repor.
Modellen formgiven år 1984.
×
Logga in
Kunde inte logga in