21
230944

JONATHAN DE PAS, DONATO D'URBINO & PAOLO LOMAZZI, soffa, "Onda", Zanotta, Italien.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
909 - 1 360 EUR
951 - 1 430 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Grått skinn, förkromad benställning, tre-sits, med svängd rygg. Etikettmärkt Zanotta MADE IN ITALY CONTROLLO DI QUALITÀ 023753. Längd 196 cm, höjd 72 cm.

Smärre slitage, repor.

Modellen formgiven år 1984.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?