297
238210
Jens Assur

"If You Love Global Warming - Honk, # 4", 2009

Signerad Jens Assur och numrerad 2/5 a tergo. Kopierad 2010. C-print monterad på aluminium 150 x 200 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris:

40 000 - 60 000 SEK

4 400 - 6 601 EUR

Klubbat pris:
72 000 SEK
Övrigt
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57