39
217174

JONAS BOHLIN, dagbädd, "Concav", Källemo 1985.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Lamellimmad svartlackerad bok, svart skinnklädsel, lös skinnkudde, metallunderrede. Längd 220 cm, bredd 53 cm, höjd 64 cm.

Slitage, smärre skador.