1310
239731

OKÄND KONSTNÄR, tvådelad, akvarell på siden. Qing dynastin, troligen 1700-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Vardera 85 x 44 cm (bildytan).

Skador, ej examinerade ur ramar.